امامزاده محمود(ع)روستای ارشت همچنان در انتظار همکاری و توجه مسوولین.

در حالیکه حدود 3سال از آغاز مرمت کلی امامزاده محمود(ع)روستای ارشت می گذرد ولی به نظر می رسد کاری که باید انجام می شد تا کنون انجام نشده وهمچنان نیمه کاره رها شده ودر انتظار همکاری وتوجه مسوولین اداره اوقاف و اعضای هیات امنا می باشد .

بیایید با کار جهادی و وظیفه شرعی و انسانی خود هر کسی به اندازه توان خویش همت گماشته و این مکان مقدس را به سرانجان برسانیم ,باشد که خداوند در این دنیا و در عقبی پاداش اعمالمان را نمایان سازد. اجرتان با خدا.

/ 3 نظر / 29 بازدید
علی

سلام عزیزانی که به فکرند ولی به ګفته ی عده ای برای امام زاده کارهای زیادی شده چشم بصیرت میخواهد اعتراف میکنم من چشم بصیرت ندارم شاید ګنبد طلایی دارد من ندیدم و شاید شایدهای دیګر روستایی که اربعین ندارد چه انتظاری میشود داشت همه مشهد میروند ولی به خدا وقت اربعین وقت مشهد رفتن نیست که برنامه اربعین نباشد دلم برای اربعین های ګذشته تنګ شده که برای عزاداری مجبور نشیم بریم شهر

کورش

سلام الهی که برای اینکارها همت بیشتری باشه... اپم... در angas.photoblog.ir فتو بلاگ و angas.blogfa.com بلاگم منتظر نظرات شما هستم ...

M.H

با شناختی که از کارهای عمران یاوقاف در سالهای اخیر در بازسازی تمامی امامزاده های طارم دارم باطلاع میرسانم که بازسازی این بناها با مشارکت اهالی منطقه و جمع آوری نذورات مردمی اتفاق می افتد و اوقاف جنبه نظارتی دارد چون در منطقه ما هم د ر 4 سال اخیر بازسازی امامزاده شروع شده و با کمک مردم پیشرفت خوبی دارد . انشائ اله خداوند توفیق دهد که از خدمتگزاران خاندان عصمت و امامزادگان باشیم راستی جا داشت که شماره حساب هیات امنا و بانیان را جهت جمع آوری کمک اعلام می کردید.